0

Nowa przygoda – Lomi Lomi Nui

Jak to się zaczęło?

Gdy studiowałam fizjoterapię masaż był mi zawsze bardzo bliski. Gdy zaangażowałam się w dietetykę, odszedł na drugi plan. W ostatnim czasie czułam, że muszę coś przepracować właśnie z jego udziałem i trafiłam do Magdaleny Rassoul w Bydgoszczy. I tak zaczęła się moja przygoda.

Jestem osobą, która lubi odkrywać. A na sesjach Lomi Lomi Nui tych odkryć było mnóstwo! Często czułam ekscytację i radość, ale były i trudniejsze momenty, bo docierałam do zakamarków własnej psychiki, o których wolałam zapomnieć, a które okazywały się cenne na drodze mojego rozwoju duchowego. Masaż na tyle mi się spodobał, że postanowiłam sama to robić.

Kurs

I tak we wrześniu i październiku 2021 roku wzięłam udział w kursie  Lomi Lomi Nui, o którym potem tak napisałam w podziękowaniu dla Magdy:

Kurs Lomi Lomi Nui to dla mnie brama do nowego świata. To nie jest czysto techniczne szkolenie z zasad hawajskiego masażu. To przede wszystkim praca nad sobą, swoim wnętrzem i postrzeganiem życia. Magda Rassoul była nie tylko instruktorką ale i przewodnikiem w tej duchowej podróży. Otworzyła moje serce na zmiany, roznieciła ogień, który daje mi teraz energię by podążać swoją drogą. Wszystko nabrało nowego sensu. W jej pracy widać ogrom doświadczenia. Jej atutem jest też znajomość wielorakich technik ćwiczenia własnego ciała i umysłu, które pozwalają złapać kontakt z sobą samym. Cały kurs jest jeszcze okraszony pięknymi hawajskimi rytuałami, łagodną muzyką, zapachem kadzideł. To była magia. Dziękuję Magda za Twoją wiedzę, doświadczenie, codzienny uśmiech, zrozumienie, akceptację, otwartość, empatię i spontaniczność.
Świat nie ma żadnych ograniczeń! 
Mahalo!
Dziś kieruję Lomi Lomi do Ciebie. Jestem dietetykiem i wierzę w siłę łączenia różnych profesji. Studia z fizjoterapii pomagają w znajomości anatomii, ale to zaledwie 20% sesji hawajskiego masażu. Reszta jest po prostu przepływem pełnym ciepła i akceptacji.
.
Chcesz poczuć się bezpiecznie? Błogo?
Chcesz zbudować uczucie bycia ważnym, wyjątkowym, kochanym?
Chcesz oddać się medytacji… relaksacji…?
Albo zależy Ci na przepracowaniu jakiegoś problemu, wizualizacji marzenia,  poszukiwaniu wskazówki do podjęcia istotnej dla Ciebie decyzji?

.

Dotyk Lomi Lomi Nui pomoże Ci trwać w Twojej intencji. Wzmacnia ją.  Jest wyrazem czystej miłości, nawiązuje do praw przyrody i sprawia, że Ty jako człowiek jesteś z nią jeszcze bardziej zjednoczony.

Wyczula Twój zmysł intuicji. Pozwala płynąć na fali tego, co wydobywa się prosto z Twojego serca.

 

Lomi lomi Nui a proces uzdrawiania w redukcji masy ciała.

Często nazywam odchudzanie procesem uzdrawiania. Uczę, jak spojrzeć na swoje ciało i psychikę, żeby z nami efektywnie współpracowały. Pozytywne nastawienie i samoakceptacja są tutaj bardzo ważne. Przed sesją Lomi Lomi Nui zachęcam do stworzenia wizualizacji Twojej osoby po zakończeniu odchudzania.  Jak chcesz się czuć? Co chcesz robić? Jak chcesz wyglądać? Jaki masz rozmiar ubrania? Co to za ubranie? Jaki ma kolor? Jakie jest w dotyku? W jakim jesteś miejscu? Czy są tam jakieś dźwięki, zapachy? Im więcej szczegółów sobie wyobrazisz tym lepiej. Kładąc się na stół i oddając się sesji Lomi Lomi Nui odpływasz w ten świat. Dzięki temu tworzy się wzmacniająca wizja, która towarzyszy Ci w Twoim uzdrawianiu, motywuje i zachęca do działania.  To jeden ze sposobów. Inne to praca z ograniczającymi przekonaniami, które są blokadami w odchudzaniu (np. jedzenie małych ilości, jedzenie tego czego się nie lubi, wynagradzanie się jedzeniem itp.). Każda sesja poprzedzona jest krótką rozmową. Dlatego warto zarezerwować sobie ok 2h.

.

Zapraszam na sesje samego masażu lub w połączeniu z pracą dietetyczną!

Przejrzyj ofertę indywidualną i pakiety!

Mahalo – dziękuję 🙂

 

 

 

 

 

 

 

blog-4blog-13
blog-3blog-12
blog-2blog-11
blog-1blog-10

Polecane posty