Nazywam się Ania Domańska
(dawniej Czyż)

Jestem dietetykiem klinicznym i sportowym.

11-letnie doświadczenie ugruntowało moją wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej i sportowej. Dokształcam się także z psychodietetyki.
Ukończyłam również studia z fizjoterapii, którą wykorzystuję jako doradczyni chustonoszenia, fizjoterapeutka niemowlęca i masażystka.

Spotkania prowadzę stacjonarnie i on-line. Warsztaty kulinarne i dietetyczne jestem w stanie przeprowadzić w każdym miejscu w Polsce. Współpracując z jedną z fundacji zdrowotnych miałam okazję edukować dzieci w szkołach m.in. w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Katowicach.
Zajmuję się przede wszystkim dietoleczeniem nadwagi, otyłości oraz chorób takich jak niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, anemia, zespół jelita drażliwego, cukrzyca, choroba wrzodowa, zespół policystycznych jajników, lipidemie.

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę napisz lub skontaktuj się telefonicznie. Jestem bardzo otwarta na różne formy, lubię wyzwania i nowości. Potrafię dać z siebie wszystko, szczególnie gdy oferta będzie wymagała ode mnie kreatywności.

Co możemy zrobić razem?

Jeśli Twój pomysł wpisuje się w ideę mojej pracy możemy współpracować w zakresie:
– organizacji warsztatów kulinarnych, edukacyjnych, dietetycznych
– eventów o tematyce zdrowotnej
– nagrań wideo, podcastów, wywiadów
– konkursów w mediach społecznościowych
– prowadzenia wykładów, pogadanek i innych wystąpień publicznych
– pisania artykułów
– wsparcia merytorycznego dla produktów i/lub usług w Twojej firmie
– wpisów sponsorowanych, lokowania produktu, recenzji produktów lub usług

Dotychczasowa współpraca

Wsparcie dla pacjentów

Pacjenci Gabinetu Dietetycznego FreshLife mogą znaleźć również pomoc w tych miejscach. Współpracujemy już od kilku lat na zasadzie wzajemnych poleceń i oferowania zniżek.

Jeśli czujesz, że Twoja działalność pomoże moim pacjentom w osiąganiu różnych celów zdrowotnych, opisz mi propozycję współpracy. Mogą to być np. kody rabatowe, wymiana linków, wzajemna promocja.