Aktualności

  • Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów w aktualnej sytuacji pandemii zachęcam do konsultacji on-line. Możliwa jest wideorozmowa z wykorzystaniem telefonu czy komputera oraz tradycyjna rozmowa telefoniczna. Pod tą postacią dostępna jest usługa wywiadu żywieniowego, konsultacji, spotkania kontrolnego w trakcie dietoterapii. Podsumowanie rozmowy wysyłane jest na adres mailowy pacjenta. Płatność odbywa się przelewem przed konsultacją. Na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiem (tel. 781-806-406)
  • Nasz Gabinet został zaproszony do współpracy z grudziądzkim Bankiem Żywności. Od początku 2020 roku prowadzimy warsztaty dietetyczne w różnych miejscowościach naszego województwa.
  • Od października 2019r. w gabinecie odbywa staż mgr dietetyki CM UMK Pani Monika Zakrzewska. Celem stażu jest nauka pracy z pacjentami, komponowanie diet, przeprowadzanie wywiadów, spotkań kontrolnych, tworzenie materiałów edukacyjnych, udział w warsztatach i wykładach.
  • Od września 2016r. wraz z Fundacją Marwit prowadzimy Lekcje Zdrowia i szkolenia dla nauczycieli szkół województwa kujawsko-pomorskiego – jeśli jesteś nauczycielem w klasach 1-3 zgłoś swoją klasę poprzez formularz ze strony: http://fundacjamarwit.pl/
  • Wiele radości i satysfakcji dostarcza nam wieloletnia współpraca ze Stowarzyszeniem Visus Supremus, polegająca na prowadzeniu warsztatów kulinarno-edukacyjnych oraz gimnastyki wśród osób niepełnosprawnych.
  • Czy wiesz, że 90% sukcesu w odchudzaniu zależy od wsparcia drugiej osoby? Zapraszamy do udziału w spotkaniach Kręgu Świadomego Odżywiania – wymiana doświadczeń, motywowanie, porady, rozmowy ze specjalistami – obowiązują wcześniejsze zapisy.
  • .W konkursie „1000 wizyt dla serca” któremu patronowało Polskie Towarzystwo Dietetyki, nasz gabinet zajął pierwsze miejsce!
  • .NOWOŚĆ! Rozszerzyliśmy ofertę o catering dietetyczny: w odchudzaniu, w chorobach, dla kobiet w ciąży, sportowców. To dobre rozwiązanie dla osób chcących zdrowo się odżywiać a nie mających czasu na przyrządzanie posiłków.